Голосуйте за риболовецько-мисливську програму - Табір «Хижак»!

Дата: 05.04.2021 13:37

Аби змусити підлітків менше часу проводити біля своїх гаджетів та м’якими шляхом показати альтернативні види проведення часу, Зноб-Новгородська громада створює дитячі майданчики, встановлює антивандальні тренажери, підтримує як спортсменів, так і команди, проводить заходи з оздоровлення, впроваджує культурно-мистецькі фестивалі і заходи тощо.

Для того щоб підвищити рівень здорового способу життя шляхом організації оздоровчо-відпочинкової риболовецько-мисливської кампанії влітку 2021 року для підлітків, за підтримки Британської ради, управління молоді та спорту Сумської ОДА, Зноб-Новгородської селищної ради, та її структурних підрозділів, Деснянсько-Старогутського національно-природного парку, дитячого оздоровивчого табору "Десна" розроблена риболовецько-мисливська програма - Табір «Хижак».

Прохання до всіх підтримати наш проект і проголосувати за посиланням: https://activecitizens.in.ua/articles/49/93