Підтримка проекту Табір “Хижак” - риболовецько-мисливська програма

Дата: 08.04.2021 09:41

Шановні мешканці громади!

Фото без описуПовідомляємо, що з 06.04.2021 року по 11.04.221 проходить голосування за проекти, які подані на фінансування за підтримки Британської Ради.

Метою проекту Табір “Хижак” є оздоровлення дітей, шляхом організації оздоровчо-відпочинкової риболовецько-мисливської кампанії влітку 2021 року.

Провести захід планується в кінці червня, липня і серпня. В кожну групу буде залучено близько 30 осіб віком від 12 до 18 років, де їм нададуть: навички поводження в лісі (пройти екологічними стежинами), досвід рибальства і уміння поводження на березі річки. Також діти зможуть активно провести час і засвоїти досвід «полювання» (гра в Лазертаг, стрільба на влучність в ТИРі) та інші ігри.

Наразі, у Сумській області проходить голосування по 18 проектам, з яких фінансування отримають лише 8.

Станом на 08 квітня наш проект набрав дуже мало голосів -149, і до лідерів далеко – 805 голосів.

Ми просимо всіх! НЕ БУТИ БАЙДУЖИМИ І ПІДТРИМАТИ ПРОЕКТ ТАБІР «ХИЖАК».

Що для цього треба?.

перейти за посиланням - https://activecitizens.in.ua/articles/49/93;

знайти зелену кнопку «ГОЛОСУВАТИ», і натиснути її;

вказати свій номер телефону починаючи з 0 (наприклад 0968100822), і підтвердити згоду з правилами конфіденційності (галочка нижче телефону);

отримати код підтвердження в СМС на телефон і вписати в форму;

натиснути «ГОЛОСУВАТИ».

Ми щиро сподіваємося на вашу підтримку і виримо, що разом у нас все вийде! Дякуємо за співпрацю!

Коментарі:

Ваш коментар може бути першим :)