Дружною сім'єю - всі на толоку!

Дата: 12.04.2021 11:36

Фото без описуЗ метою наведення належного санітарного стану на території Зноб-Новгородської громади, керуючись Законами України «Про місцеве самоврядування в Україні» та «Про благоустрій населених пунктів», виконавчим комітетом селищної ради заплановано проведення робіт з чистоти та благоустрою.

Прохаємо прибрати прибудинкові території, розчистити вулиці від зайвих зелених насаджень та сміття, упорядкувати місця поховань своїх рідних на місцевих цвинтарях.
Звертаємось до керівників підприємств, установ, організацій та небайдужих мешканців і пропонуємо прийняти активну участь у весняній толоці, яка відбудеться 16 квітня 2021 року у селищі Зноб-Новгородське.

Пам’ятаймо!

Щоб принести користь суспільству, природі, рідному краю необхідно витратити зовсім не багато часу і не забувати, що про природу та чистоту довкілля повинна дбати не тільки держава, але й кожна людина!
Чистота та комфорт наших сіл в першу чергу залежить від кожного із нас!
Тож долучайтесь до наших ініціатив. Не будьте байдужими!