БУДЬТЕ СВІДОМИМИ: НЕ ПАЛІТЬ СУХУ ТРАВУ ТА СМІТТЯ

Дата: 13.04.2021 09:24

Суха весняна погода продовжує сприяти збільшенню пожеж в екосистемах. 11 квітня 2021 року до 42 ДПРП управління ДСНС у Сумській області «101» надійшло повідомлення про загоряння сухої трави поблизу с. Нова Спарта Шосткинського району.

По прибуттю на місце події з’ясувалося, що полум’я активно розповсюджується зі сторони лісу в бік невеличкого села. Вогонь вже майже впритул підійшов до  житлового будинку. Тому рятувальники одразу зосередили свої сили на захист садиби. На допомогу їм прийшли і мешканці села.

Спільними зусиллями пожежу було локалізовано, а згодом і зовсім ліквідовано. Вогнеборці та громадяни не допустили перекидання горіння на житлові оселі.

Вкотре рятувальники і керівництво Зноб-Новгородської селищної ради звертаються до всіх мешканців громади із застереженням і проханням: перед тим, як починати прибирати територію приватного обійстя, підприємства, або місця відпочинку на природі варто ще раз подумати про можливі негативні наслідки, і якщо виникають найменші сумніви щодо безпеки, то краще багаття не розкладати, тоді ні здоров’я, ні кишеня, ні природа не постраждають…

Будьте свідомими!