Захистити себе від захворювання на COVID-19 можна лише зробивши щеплення.

Дата: 15.04.2021 09:03

Фото без описуЗноб-Новгородську громаду, як і всю країну, накрила третя хвиля коронавірусу. Медичні працівники КНП «Зноб-Новгородська АЗПСМ», які надають постійну допомогу пацієнтам, як ніхто розуміють необхідність вакцинації, адже це – єдиний шанс зупинити COVID.

Коронавірус – це дуже важка інфекція, часто абсолютно непередбачувана.
Вона дає ускладнення не тільки на легені, але і на інші органи і системи. Ми знаємо, що люди, які перехворіли на C
OVID -19, потім змушені спостерігатися у кардіолога, невролога та інших лікарів. У них є ризик виникнення інсультів, інфарктів.

Вакцинація – справа добровільна. І підготовка, і сам процес щеплення триває під пильним наглядом лікаря. Після вакцинації протягом 30 хвилин триває спостереження безпосередньо у медичному закладі.

«Реакції на вакцину можуть бути, але такі ж реакції можуть бути і на місцеві анестетики, антибактеріальні препарати, будь-який медичний препарат. Імунна відповідь організму на вакцину від COVID-19 може проявлятися підвищенням температури, слабкістю або сверблячкою в місці уколу. Все це – нормально. Попри аргументи скептиків, вакцинація – це єдиний спосіб боротьби з пандемією» – говорить головний лікар . КНП «Зноб-Новгородська АЗПСМ» Аліна Половинкіна.

Усі щеплення є безоплатними. Записатися на вакцинацію ви можна у свого сімейного лікаря.