Допомога людям – це справа чистого серця.

Дата: 05.05.2021 10:58

Фото без описуНапередодні Великодніх свят Міністерство соціальної політики зініціювало акцію «Великодній кошик» і керівництво нашої громади не залишилось байдужим. Завдяки співпраці Зноб-Новгородської селищної ради та директора Зноб-Новгородського хлібохарчопрому  паски отримали діти з вадами розвитку, діти переселенці, особи похилого віку(80+), які обслуговуються КЗ «Зноб-Новгородський ЦНСП», сім'ї, які опинилися у складних життєвих обставинах. Також, наші мешканці отримали подарунки до Великодня від благодійного фонду народного депутата Андрія Деркача "Наш край".

Яскраві посмішки, смачні солодощі, вітання з прийдешнім Великоднем запалили в людських серцях вогники тепла, подарували відчуття захищеності.

«В той час, як держава проходить випробування коронавірусом, кожен з нас складає своєрідний іспит на людяність.  Доброта не йде на карантин. Допомога людям є надзвичайно важливою і необхідною» - наголосив голова Зноб-Новгородської селищної ради Петро Гончаров.