Вітання від голови Зноб-Новгородської селищної ради

Дата: 09.05.2021 07:40

Дорогі ветерани, учасники Другої Світової війни!

Шановні жителі Зноб-Новгородської селищної ради!

8 травня наша Держава відзначала День пам`яті та примирення, сьогодні, 9 травня відзначає величне свято - День Перемоги над нацизмом у Другій Світовій війні.

Перемога над нацизмом дісталася українському народу дорогою ціною, мільйонами життів наших співвітчизників, які пройшли дорогами війни крізь полум’я боїв, страждання і смерть. Ми свято вшановуємо подвиг своїх визволителів, схиляємо голови перед священною пам’яттю всіх, чиї життя забрала війна. Ми вшановуємо ветеранів, які на своїх плечах винесли тягар війни та підняли країну з руїн у повоєнні роки, тих, хто в тилу самовідданою працею наближав розгром ворога. Вони завжди залишаються для нас взірцем служіння Батьківщині, своєму народу, найкращим людським ідеалам.

З нагоди свята  бажаємо усім міцного здоров'я і бадьорості, сімейного затишку, миру і благополуччя! Нехай ніколи не покидає Вас радість життя!

З повагою, голова Зноб-Новгородської

селищної ради