У Зноб-Новгородській громаді пройшли заходи до Дня пам’яті та примирення і Дня перемоги над нацизмом у Другій світовій війні

Дата: 10.05.2021 11:43

У рамках відзначення Дня пам’яті та примирення і 76-тої річниці перемоги над нацизмом у Другій світовій війні, яка забрала життя мільйонів людей в усьому світі у Зноб-Новгородській громаді 9 травня відбулися урочисті заходи.

Фото без описуЗ самого ранку очільник громади Петро Гончаров, заступник голови Олег Несмашний, голова ветеранської організації Сергій Степанович Нечволод, працівники громади відвідали меморіальні комплекси, пам’ятні знаки, місця поховань, де поклали квіти та хвилиною мовчання вшанували пам'ять загиблих захисників.

В цей день, керівництво громади разом з Сергієм Степановичем, побувало в гостях у останнього ветерана нашої громади в селі Лісне - Миколи Семеновича Бора.

Учасник бойових дій, не зважаючи на свій вік, поділився спогадами і про роки війни, і про своє нинішнє життя.

«З кожним роком нас стає все менше. Тому, спасибі за увагу до ветеранів, за те, що не забуваєте про нас», - сказав в словах подяки Микола Семенович.

У свою чергу, Петро Васильович побажав йому здоров'я, благополуччя і мирного неба над головою. «Мене вразила позиція, стрижень, який є всередині цього витривалого чоловіка. Я схиляюся перед такою витримкою і перед тим, що наші люди змогли все це пережити», - підкреслив голова селищної ради.