Турнір з міні-футболу до Дня Перемоги!

Дата: 11.05.2021 09:39

Фото без опису9 травня в смт. Зноб-Новгородське відбувся відкритий турнір до Дня Перемоги з міні-футболу. У змаганнях прийняло участь чотири команди, ігри проходили за коловою системою. Футбольні баталії між командами точилися кілька годин. Ігри були видовищними та динамічними. У кожному матчі команди-учасники продемонстрували усю красу футболу з віртуозним контролем м’яча, дріблингом, швидким переходом від оборони до атаки і великою кількістю забитих голів.

У результаті на переможних сходинках п’єдесталу опинилися три команди: перше місце – МФК «Агро», друге місце – ФК «Патріот та третє – ФК «Лісоповал». Кращим гравцем турніру визнали Сенченко Олександра. Всі команди нагороджені грамотами та призами. Вітаємо спортсменів з успішною участю у турнірі та дякуємо організаторам. Особливу подяку висловлюємо МФК «Агро» в особі Клецова Василія за активну участь та фінансову допомогу у проведенні змагань.