Інформаційно-просвітницька кампанія
Дата: 28.04.2021 09:41
Кількість переглядів: 365
З метою реалізації функцій електронної демократії, забезпечення доступу українців до отримання публічних послуг онлайн, переходу до електронного документообігу, спрощення ведення бізнесу проводимо інформаційну кампанію щодо популяризації використання е-підпису.
Серіал, який навчає використовувати всі можливості е-підпису та отримувати дедалі більше послуг зі свого смартфона чи комп'ютера доступний за посиланням: https://cutt.ly/xcS5OzU