Готуємося до літнього відпочинку та оздоровлення.

Дата: 25.05.2021 11:24

Фото без опису21 травня голова Зноб-Новгородської селищної ради, заступники голови, начальник відділу освіти, молоді та спорту, працівники державної служби України з надзвичайних ситуацій зустрілися на території табору «Десна» для обговорення організаційних заходів підготовки до літньої оздоровчої кампанії та залучення учнівської молоді до різних форм оздоровлення та відпочинку.

Під час зустрічі було прийнято рішення розпочати санітарне очищення території табору, проведення поточних ремонтів їдальні та харчоблоків, спортивних та ігрових майданчиків, спальних приміщень табору, ревізію електрообладнання, контурів заземлення, опору ізоляції освітлювальної системи, заплановано здійснення перевірки холодильного та технологічного обладнання. Керівництво громади ставить собі за мету–  створити сучасні умови для проживання, організації дозвілля та оздоровлення дітей.

Обсяг робіт вже визначено і розпочато ремонтні роботи. Тому, ми сподіваємося, що вже в липні, будемо мати змогу відкрити двері для відпочинку наших дітей.