З Міжнародним Днем захисту дітей!

Дата: 01.06.2021 09:25

Дорогі діти! Шановні батьки!

У перший день літа від усієї душі вітаю вас з Міжнародним Днем захисту дітей!
Це добре і радісне свято. Разом з тим, це один з найважливіших днів у календарі, який покликаний нагадати нам, дорослим, про відповідальність за благополуччя і щастя дітей.
Ви, любі діти, майбутнє нашої країни і для нас дуже важливо, щоб ви росли здоровими, щоб ваше дитинство було радісним і щасливим.
Тож від усього серця бажаю вам міцного здоров’я та радості. Нехай сяюча посмішка буде вірним супутником вашого життя, а маленькі дитячі серця ніколи не покидає любов та ласка. Добра вам, мирного неба над головою та успіху у всіх починаннях.
Також, щиро дякую всім батькам, вихователям, педагогам, соціальним працівникам за щоденну натхненну працю,  любов та турботу про дітей. Слова особливої поваги – людям, які піклуються про діточок, що залишилися без батьківської опіки і найбільше потребують тепла і любові.
У цей святковий день і малечі, і дорослим бажаю безтурботного майбутнього та здійснення найзаповітніших мрій!

З повагою, голова Зноб-Новгородської
селищної ради Петро ГОНЧАРОВ