Перші літні дні громади - в атмосфері дитячого сміху!

Дата: 03.06.2021 10:30

Фото без описуКожна дитина неповторна. Вона приходить у світ зі своїми надіями і сподіваннями, але в одному всі діти схожі – вони великі мрійники і вірять в те, що їхні мрії обов'язково здійсняться. Аби ніщо не затьмарило дитячих мрій, працівники культури Зноб-Новгородської селищної ради організували справжнє свято до Дня захисту дітей. І дорослі, і малі мали змогу насолодитися концертною програмою з запальними піснями і танцями. Дуже тепло і радісно приймали юних гостей Журавського НВК, які порадували присутніх цікавими танцювальними композиціями та ще раз підтвердили, що ми маємо ким пишатися. Програма торжества була дуже насиченою, але чи не найбільше посмішок і радості принесли дітям казкові аніматори та безкоштовний  батут, спонсором якого був приватний підприємець Євген Буднік.

Напередодні такого найпозитивнішого свята Зноб-Новгородська селищна рада надала одноразову грошову допомогу дітям з особливими вадами розвитку. Працівники сектору у справах дітей та соціального захисту населення привітали сім’ї дітей під опікою і прийомні сім’ї та запросили їх на свято, де для малечі були організовані безкоштовні розваги.

Ось так, перші літні дні громада провела разом із дітьми, в атмосфері дитячого сміху, веселощів і позитивних емоцій.