Сумська область, Шосткинський район

До уваги батьків!

Дата: 10.06.2021 11:27

Ось і настали довгоочікувані літні канікули і діти мають більше часу на дозвілля.

Шановні батьки!

Не залишайте дітей без нагляду! Дотримуйтеся правил безпечної поведінки в побуті, знайдіть час на відверту розмову з ними, роз’ясніть їм важливість та небезпечність води, вогню.

Завжди демонструйте на власному прикладі обережність у поводженні з вогнем, побутовою хімією, ліками, легкозаймистими та вибухонебезпечними речовинами давайте чіткі знання і вміння, як діяти в тій чи іншій ситуації. Адже досить часто діти, не замислюючись про наслідки, беруть сірники чи експериментують із небезпечними речовинами, що може мати непоправні наслідки.

Запам’ятайте, що саме від ваших настанов і особистого прикладу безпечної поведінки у побуті залежить благополуччя нашого підростаючого покоління.

Пам'ятайте, що життя Ваших дітей залежить лише від Вас самих!