Привітання від голови Зноб-Новгородської селищної ради з Вознесінням Господнім.

Дата: 10.06.2021 08:29

Шановна громадо!

На сороковий день після величного Христового Воскресіння ми відзначаємо одне з найбільших християнських свят – Свято Вознесіння Господнього. Воно спонукає кожного з нас замислитися над вічними християнськими цінностями, наповнює наші серця почуттям віри, надії і любові.

З нагоди величного релігійного свята прийміть найщиріші вітання! Нехай це свято принесе добро і достаток до Ваших осель, затишок та Господню благодать, а слово Боже наповнить Ваші серця любов’ю, щирістю та надією на краще майбутнє. Нехай Всемилостивий Господь Бог дарує нам мир і спокій на нашій рідній землі, захистить від життєвих негараздів, допоможе у здійсненні світлих задумів та надихає всіх Вас на добрі справи на благо та добробут наших родин!

Щиро, голова Зноб-Новгородської

селищної ради Петро ГОНЧАРОВ