СВЯТО ІВАНА КУПАЛА В СЕЛІ ОЧКИНЕ

Дата: 12.07.2021 15:59

10 липня в селі Очкине в черговий раз розіграли Кубок Синельника Ю.І. по футболу. Турнір припадає на Свято Івана Купала. В цьому році брали участь три команди: «Десна» Очкине, «Юність» Очкине та наші гості з сусідньої громади «Десна» Новгород-Сіверський. Запрошували ще кілька команд, але вони не приїхали.  Команди грали за круговою системою. «Юність» боролася до останнього, але програла більше досвідченим командам. Вирішальна гра закінчилася з рахунком 1:1 між Очкине та Новгород-Сіверським. За різницею забитих м’ячів перше місце посіла команда «Десна» Очкине.

Після вручення Кубка та грамот кращим гравцям, команди скоштували вкусної юшки, яку приготував Бовтун Ігор. Спонсором даного турніру виступила ТОВ Агрофірма «Дубрава».

Близько десятої вечора запалав Купальський костер, який було встановлено молоддю під керівництвом Сінельніка Віктора. Дискотека продовжила свято.

Участь в організації свята прийняли  родини Синельників та Шупик Сергій.