Сумська область, Шосткинський район

Паспорт бюджетної програми від 19.07.2021р. РЗП № 110 - ОД

Дата: 20.07.2021 11:42

Про затвердження паспортів бюджетних програм Зноб – Новгородської селищної ради Середино-Будського району Сумської області

Відповідно до пункту 6 частини 5 статті 22 Бюджетного Кодексу України, Правил складання паспортів бюджетних програм місцевих бюджетів та звітів про їх виконання, затверджених наказом Міністерства фінансів України від 24 серпня 2014 року № 836, «Про деякі питання запровадження програмно цільового методу складання та виконання місцевих бюджетів», зареєстрованого в міністерстві юстиції 10 вересня 2014 року за номером 1103/25880, рішення 07 сесії восьмого скликання Зноб-Новгородської селищної ради від  09 липня 2021 року про внесення змін до рішення №198, другої сесії восьмого скликання Зноб-Новгородської селищної ради від 24 грудня 2020 року «Про бюджет Зноб-Новгородської селищної територіальної громади на 2021 рік»:
Затвердити зміни до паспортів бюджетних програм Зноб-Новгородської селищної ради на 2021 рік за наступними бюджетними програмами:

ТПКВКМБ 0112113 «Первинна медична допомога населенню, що надається амбулаторно-поліклінічними закладами (відділеннями)»,

ТПКВКМБ  0112144 «Централізовані заходи з лікування хворих на цукровий та нецукровий діабет»

ТПКВКМБ 0113242 «Інші заходи у сфері соціального захисту і соціального забезпечення»,

ТПКВКМБ  0116030 «Організація благоустрою населених пунктів»

ТПКВКМБ  0118330 «Інша діяльність у сфері екології та охорони природних ресурсів»

Контроль за виконанням цього розпорядження залишаю за собою.
Селищний голова Петро ГОНЧАРОВ