Дотримуйтесь правил! Не дайте COVID-19 шансів!

Дата: 22.07.2021 11:16

Шановні мешканці громади!

Шановні приїжджі гості!

Фото без описуМи знаходимося в «зеленій зоні», але скільки ми будемо в ній залежить від НАС. Звертаємося до кожного з Вас і просимо не нехтувати рекомендаціями по запобіганню поширення коронавірусної інфекції на території Зноб-Новгородської ОТГ.

Наголошуємо, що масковий режим у приміщеннях адмінбудівель, торгових точках та інших місцях скупчення населення є ОБОВ*ЯЗКОВИМ! Також не забувайте про дистанцію і дезінфекцію рук. Вкотре нагадуємо, якщо у ВАС або у Ваших рідних симптоми ГРВІ залишайтеся вдома, повідомте сімейного лікаря (він вирішить приходити вам в лікарню чи ні, чи направити мобільну бригаду для відбору матеріалу на аналіз).

Звертаємось до осіб, які приїхали до родичів або на відпочинок, обов'язково дотримуватися всіх вищезазначених протиепідемічних заходів, піклуватися про здоров'я своїх рідних, вакцинуватися самим і подбати про вакцинацію своїх літніх батьків.

Будьте відповідальними і пам’ятайте, що недуга зовсім поруч. Дотримуйтесь правил! Не дайте COVID-19 шансів!