«НА ГОСТИНИ ДО ГОРЮНІВ» ЗАВІТАЛИ НАШИ ПРАЦІВНИКИ КУЛЬТУРИ

Дата: 20.08.2021 13:14

ПРАЦІВНИКИ КОМУНАЛЬНОГО ЗАКЛАДУ КУЛЬТУРИ «ЗНОБ-НОВГРОДСЬКИЙ ЦЕНТР КУЛЬТУРИ І ДОЗВІЛЛЯ» 19 СЕРПНЯ ВІДВІДАЛИ ФЕСТИВАЛЬ УНІКАЛЬНОЇ ЕТНОКУЛЬТУРИ –«НА ГОСТИНИ ДО ГОРЮНІВ»

З 2021 року в Новослобідській громаді започатковано фестиваль «На гостини до горюнів», організатори якого обіцяють, що він стане традиційним.

Фестиваль увійшов до загальнонаціонального плану заходів Міністерства культури та інформаційної політики, приурочених до 30-річчя незалежності України.

Нашу громаду, на чолі з директором комунального закладу культури Анастасією Шаповаловою, представив народний аматорський фольклорно-етнографічний ансамбль "Деснянка" Очкинська-філія КЗК "Зноб-Новгородський ЦКіД"

Від коловороту фестивальних подій у наших красунь залишилися неймовірні враження. Вони вдячні за свято, яке унікальним чином поєднало в собі найяскравіші аспекти культури та святкову невимушену атмосферу народних майстрів і неповторність сучасного українського мистецтва. Етнографічне дійство перетворилося на справжнє народне гуляння.