Масштабно відзначили День села в селі Голубівка

Дата: 25.08.2021 16:25

Наші села - квітучі і красиві, але справжньою їх окрасою є люди. Ми бачимо їх щодня, вони живуть поруч, скромні і працьовиті. Вони не звикли до слави, але їх щоденна праця, та спільні зусилля кожного і створюють неповторний образ нашої Зноб-Новгородської громади. Тому, вже традиційно, у кожному селі, раз на рік, проходить неймовірне свято - ДЕНЬ СЕЛА.

Минулої суботи,21 серпня, таке святкове дійство зібрало усіх великою і дружньою родиною у селі Голубівка.

Привітати з важливою подією до села завітали почесні гості – голова Зноб-Новгородської ОТГ Петро Гончаров та представник політичної партії «Наш край» Вікторія Сокол. Вони  побажали мирного неба над головою, Божих благословінь для кожної родини, міцного здоров’я, добра, злагоди, благополуччя, процвітання, розвитку, добробуту та вручили цінні подарунки.

Гарний настрій присутні отримали від чудової концертної програми від аматорів художньої самодіяльності та запрошених на свято артистів. Справжньою родзинкою свята став салют на сто вибухів.

Хоча урочиста частина свята й закінчилась, проте музика і пісні на все село лунали майже до ранку. На думку господарів і гостей, сільське свято вдалося на славу й запам'яталося яскравістю барв та душевним теплом, завдяки чому всі ще раз переконалися в тому, що мешканці с. Голубівка вміють не тільки плідно працювати, але й весело розважатися. Це ще раз стало імпульсом для подальшої натхненної та плідної роботи на благо рідного села.