Звернення голови Зноб-Новгородської селищної ради

Дата: 07.09.2021 10:09

Фото без описуШановні мешканці селища Зноб-Новгородське, сіл - Нововасилівка, Мефедівка, Кренидівка, Журавка, Кривоносівка, Уралово.

Сьогодні, 7 вересня, ми відзначаємо річницю звільнення нашої території від нацистів, вшановуємо пам’ять полеглих, вклоняємось воїнам-визволителям, усім, хто зробив свій внесок у перемогу в Другій світовій війні.

Дякуємо тим, хто в тилу самовідданою працею наближав розгром ворога та допомагав піднімати наші землі з руїн. Згадуємо всіх, чиє життя забрала та страшна війна.

За перемогу над фашизмом наші люди заплатили високу ціну – неймовірна кількість загиблих, поранених та ненароджених. Наші села було перетворено на руїни. Гірко визнавати, але українцям знову довелося стати на захист України, її свободи та територіальної цілісності, від посягань сусідньої держави.

Сучасні захисники України виявились гідними слави своїх дідів і прадідів, а тому сьогодні ми пишаємось героїзмом, силою духу та мужністю наших захисників і твердо віримо у нашу перемогу.

Шановні переможці всієї України, Ваша мужність і відвага, героїзм та нескореність є зразком для прийдешніх поколінь. Міцного Вам здоров’я, довгих років життя, мирного неба над головою, любові та уваги рідних і близьких.

Вічна і світла пам’ять загиблим!

Слава Україні! Героям Слава!

Щиро, голова Зноб-Новгородської

селищної ради Петро ГОНЧАРОВ.