Привітання від голови Зноб-Новгородської селищної ради з наступаючим святом Днем вчителя!

Дата: 01.10.2021 11:44

Фото без описуВсі добре знають, що в першу неділю жовтня всі освітяни нашої країни відзначають своє професійне свято. Своєю щоденною працею вони роблять значний, можна сказати, навіть головний, внесок у розвиток суспільства, готуючи молоде покоління до майбутнього самостійного життя.

Напередодні вашого свята щиро дякую вам за добросовісне служіння обраній справі, невтомний творчий пошук, самовідданість, високий професіоналізм та життєву мудрість. Бажаю вам, дорогі освітяни, успіхів у вашій благородній педагогічній діяльності, нових творчих знахідок, міцного здоров’я, творчої енергії та людської поваги.

Нехай ніколи не згасає світло вашої душі, тепло вашого серця до улюбленої професії. Хай кожен ваш день повниться новою радістю та перемогою, хай здійснюються ваші плани в ім'я щасливого майбутнього дітей нашої громади.

З великою повагою, голова

Зноб-Новгородської селищної ради