Допомога при народженні дитини

Дата: 08.10.2021 08:55

Задай свой вопрос о материнстве | Горецкие НовостиНадається одному з батьків дитини, опікуну, які постійно проживають разом з дитиною.

Призначається, якщо звернення за її призначенням надійшло не пізніше, ніж через дванадцять календарних місяців з дня народження дитини.

Як отримати послугу

Онлайн:

1. Зареєструйтесь чи авторизуйтесь у кабінеті електронних послуг Міністерства соціальної політики.

2. Заповніть онлайн-форму на отримання послуги та накладіть електронний підпис.

3. Заповнена заява автоматично відправляється до органів соціального захисту.

4. Не пізніше ніж наступного дня після отримання заяви органом соціального захисту вам призначать допомогу (у разі правильно заповненої форми).

Офлайн:

До органу соціального захисту чи Центру надання адміністративних послуг за місцем проживання необхідно подати такі документи:

— заяву одного з батьків

— паспорт чи документ, який посвідчує особу

— ідентифікаційний код

— довідку про реєстрацію місця проживання (якщо у вас ID-картка)

— свідоцтво про народження дитини

— особовий банківський рахунок для соціальних виплат

— опікунам – рішення суду про встановлення опіки

— документи, що засвідчують народження дитини ( у разі народження дитини за межами України)

Жінки, які постійно проживають (зареєстровані) на території України і народили дитину під час тимчасового перебування за межами України, подають документи видані компетентними органами країни  перебування і легалізовані в установленому порядку документи, що засвідчують народження дитини.

Зверніть увагу, що термін розгляду документів, поданих у паперовій формі, становить 10 днів.

Якщо виникли питання звертайтеся до відділу "Центр надання адміністративних послуг" виконавчого комітету Зноб-Новгородської селищної ради.

Адреса: вул. 30 років Перемоги, буд. 9, смт. Зноб-Новгородське.

тел.: (098) 989 7651.