«Задай курс владі»

Дата: 13.10.2021 10:19

Фото без опису8 жовтня в рамках кампанії «Задай курс владі» в центрі культури та дозвілля Зноб-Новгородської ОТГ (Зноб-Новгородська ОТГ)відбулось перше засідання ініціативної групи за результатами якого протягом наступних 2-х місяців буде створена громадська організація, а після молодіжна рада.

Ініціатором виступила голова КЗК «Зноб-Новгородський Центр культури та дозвілля», Шаповалова Анастасія Олексіївна. Цю ідею радо підхопили учні 7-11 класів Зноб-Новгородської школи.

??????Основною ідеєю та мотивом створення молодіжної ради є насамперед розвиток молоді в ОТГ, створення молодіжного простору та формування молодіжної політики на місці.

????Під час засідання ми дискутували на тему «Участі молоді у формуванні молодіжної політики» та вже заразом напрацьовували думки щодо того як конкретні пункти у формуванні молодіжної політики будуть реалізовуватись в Зноб-Новгородській громаді.

????Переважна більшість школярів вже знають чим вони займатимуться, коли створиться ГО, а за ним і молодіжна рада. Вони вже мають ідеї для проектів, які підтримує не лише ініціаторка групи, а й селищна рада.

????Як говорить заступник голови громади, Жоров Микола Миколайович: «Молодь - це люди, які вдихнуть нове життя та розвиток в нашу громаду, а ми їх в цьому підтримаємо».

?Результатом засідання стало формування таких ідей щодо подальших дій:

- офіційно створити громадську організацію;

- прописати статут організації;

- після затвердження ГО сформувати план подальших дій ГО.