Зноб-Новгородська громада вітала свої села зі святом Покрови Пресвятої Богородиці, Днем українського козацтва, Днем утворення Української Повстанської Армії та Днем захисника України.
В історії нашої Батьківщини є багато подій, які засвідчують мужність, героїзм, відданість та любов українського народу до рідної землі.
14 жовтня – важлива дата. Вона поєднує в собі свято Покрови Пресвятої Богородиці, День українського козацтва, День утворення Української Повстанської Армії, а віднедавна й День захисника України.
З цієї нагоди в Зноб-Новгородській громаді відбулись урочистості. У концертних залах комунального закладу культури «Зноб-Новгородський Центр культури і дозвілля» показовими виступами майстрів мистецтв пройшли концерти. Глядачів радували народні ансамблі "Вербиченька" і "Деснянка", вокальний колектив "Веселка", чудовим виступом порадували хлопці-козачата, співучі квіточки - Ярослава Лелякова, Софія Точіло, Дарина Горбачова, Ірина Шевцова. Насичена та розмаїта програма була вдало підготовлена організаторами свята.
От в такій урочистій, барвистій та захопливій атмосфері ми вітали свої села. Зі святом тебе, рідна Зноб-Новгородщина!!!