ВАЖЛИВА ІНФОРМАЦІЯ ДЛЯ МЕШКАНЦІВ ГРОМАДИ!

Дата: 21.10.2021 13:20

Фото без описуУ Сумській області з 00.00 23 жовтня запроваджують "червону" карантинну зону. Таке рішення 20 жовтня прийняла Державна комісія з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій на позачерговому засіданні.

Загальні обмеження "червоної зони":

• заклади громадського харчування можуть працювати тільки з адресною доставкою або "на виніс";
  • заборонена робота торговельних та торговельно-розважальних центрів та інших розважальних закладів, кінотеатрів, театрів тощо;
  • не працюватимуть заклади освіти, окрім дитячих садків та 1-4 класів шкіл;
  • заборонено працювати непродовольчим магазинам, ринкам, спортивним залам,
  • басейнам та фітнес-центрам;
  • не можна проводити масові заходи, окрім офіційних спортивних заходів і матчів командних ігрових видів спорту без глядачів.

Для того, щоб із введенням "червоної зони" перелічені обмеження не застосовували, 100% працівників, відвідувачів та користувачів повинні мати "зелений" COVID-сертифікат. Це документ, який доводить, що людина пройшла повний курс вакцинації проти коронавірусу.