ВІДБУЛАСЯ ПРИЄМНА ПОДІЯ!

Дата: 10.11.2021 09:53

Фото без описуВчора, 9 листопада 2021 року, відбулася приємна, для освітян і для усієї громади, подія. У місті Суми пройшла урочиста церемонія вручення ключів від шкільного автобусу за участю начальника відділу освіти, молоді та спорту Зноб-Новгородської селищної ради МИХАЙЛА АНДРУЩЕНКА.

Нове придбання - це спеціалізований шкільний автобус моделі ЕТАЛОН А08116Ш-0000020. Зазначимо, що транспортний засіб вартістю більш, ніж 2 млн грн закуплено на умовах співфінансування місцевого та державного бюджетів 50/50.

Висловлюємо слова вдячності за сприяння та допомогу директору Департаменту освіти і науки Сумської обласної державної адміністрації Вікторії ГРОБОВІЙ

Оновлення шкільного автопарку – це, перш за все, безпека дітей, спокій батьків та  реалізація нових масштабних проєктів, спрямованих на розбудову нашої громади, створення  умов для всебічного розвитку її юних мешканців.