До відома мешканців Зноб-Новгородської громади.

Дата: 15.11.2021 10:39

Фото без описуНа виконання наказу МСП України  від 30.11.2020р. та відповідно ч.2 ст.8 Закону України «Про запобігання протидії домашньому насильству» розпорядженням Зноб-Новгородського селищного голови №42-ОД від 18.03.2021р.утворена «Спеціалізована служба первинного соціально-психологічного консультування осіб, які постраждали від домашнього насильства за ознакою статі» та затверджено склад служби .

Рішенням виконкому №74 від 04.08.2021р. затверджено положення «Про спеціалізовану службу первинного соціально–психологічного консультування осіб, які постраждали від домашнього насильства та /або насильства за ознакою статі »

Завданням служби є надання разових чи періодичних консультацій особам та їх законним представникам(якщо такі представники не є кривдниками), надання первинної психологічної  підтримки, інформування постраждалих осіб про заходи та соціальні послуги якими вони можуть скористатися відповідно до їх потреб .Надання соціальних послуг здійснюється на безоплатній основі відповідно до державних стандартів. Станом на 01.11.2021р. надійшло  13 повідомлень випадків скоєння домашнього насильства від відділення поліції №1 (Середина –Буда ) Шосткинського РУП. Усі випадки насильства скоєні правопорушниками чоловіками по відношенню до жінок.

Адреса: Шосткинський район, смт. Зноб-Новгородське,

Телефон: (05451)73242,

Адреса електронної пошти: 04391279@mail.gov.ua,

Графік роботи: понеділок-четвер з 8:00 до 17:15, п’ятниця з 8:00 до 16:00, працює за потреби