Народний депутат України Ігор Молоток відвідав з робочим візитом Зноб-Новгородську громаду

Дата: 16.11.2021 12:59

Фото без опису15 листопада, з робочим візитом, до Зноб-Новгородської ОТГ завітали Народний депутат України Ігор Молоток та депутат Сумської обласної ради Костянтин Товстуха.

Метою зустрічі стало питання завершення ремонтних робіт 3 км дороги по селищу Зноб-Новгородське, на яку вже поклали нижній шар крупнозернистого асфальту.

В діалозі Ігор Федорович зазначив, що максимальну увагу буде приділено заїздам до соціально значимих об’єктів – школи, дитячого садочка, пожежної частини.

У ході ділової розмови Петра Гончарова з Народним депутатом також було обговорено ряд інших актуальних питань життєдіяльності громади.

На завершення народний депутат України Ігор Федорович відмітив високу активність керівництва, небайдужість до своєї громади та труднощів жителів ОТГ, пообіцяв по можливості допомогти у вирішенні проблем.