Протокол № 8 позачергового засідання комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій

Дата: 17.11.2021 14:49

17 листопада 2021 року відбулося позачергове засідання комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій Зноб-Новгородської селищної ради.

На засіданні було розглянуте питання про організацію навчання в закладах освіти під час дії «червоного» рівня епідемічної небезпеки поширення гострої респіраторної хвороби COVID -19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2 на території Зноб-Новгородської селищної ради.

Комісія прийняла рішення, що Зноб-Новгородський опорний заклад загальної середньої освіти І-ІІІ ступенів і Журавський навчально-виховний комплекс «загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів – дошкільний навчальний заклад» розпочнуть очний навчальний процес з 18 листопада 2021 року.

Зноб-Трубчевський навчально-виховний комплекс «загальноосвітня школа І-ІІ ступенів – дошкільний навчальний заклад» та ДПТНЗ «Зноб-Новгородський професійний аграрний ліцей» продовжують дистанційну форму навчання до проходження повного курсу вакцинації 100 відсотків працівників закладів.