Запускається послуга з надання витягу з Державного земельного кадастру

Дата: 17.11.2021 15:41

Кабмін відкриває земельний кадастр для українців » Новини Чернівці:  Інформаційний портал «Молодий буковинець»Хочемо поділитися гарною новиною. З метою покращення надання адміністративних послуг жителям громади адміністратор відділу «Центр надання адміністративних послуг» виконавчого комітету Зноб-Новгородської селищної ради успішно пройшов стажування у сфері земельних відносин в Головному управлінні Держгеокадастру у Сумській області та з 22 листопада 2021 запускаємо послугу з надання витягу з Державного земельного кадастру.

Надання адміністративної послуги є платним, сума адміністративного збору складає:

- 113,50 грн. – з усіма відомостями, внесеними до Поземельної книги, крім відомостей про речові права на земельну ділянку, що виникли після 1 січня 2013 р.

Якщо замовнику потрібно витяг з ДЗК з відомостями про речові права на земельну ділянку, їх обтяження, одержаними в порядку інформаційної взаємодії з Державного реєстру речових прав на нерухоме майно то додатково сплачується адміністративний збір у розмірі 60 грн.

Для отримання витягу з ДЗК потрібні такі документи:

- документ, що підтверджує оплату послуг з надання витягу з       Державного земельного кадастру;

- паспорт та ІПН заявника;

- документ, який підтверджує повноваження діяти від імені заявника (у разі подання заяви уповноваженою заявником особою).

Важливо:

Відомості про земельну ділянку є відкритими та загальнодоступними, крім випадків, передбачених зазначеним Законом, та надаються  у формі витягів з Державного земельного кадастру (ДЗК).

Самостійно витяг з Державного земельного кадастру в електронній формі можна замовити на вебсторінці Публічної кадастрової карти України за посиланням: https://map.land.gov.ua/  Для цього заявнику необхідно пройти ідентифікацію з використанням кваліфікованого електронного підпису.

Видача витягу здійснюється в день звернення.

За додатковою інформацією просимо звертатися за телефоном  +380989897651.