Зноб-Новгородська громада: Аграріїв привітали з Днем працівника сільського господарства

Дата: 22.11.2021 11:36

Фото без описуДень працівників сільського господарства - свято, що традиційно підсумовує кропітку працю аграріїв, завершує хліборобський рік, сповнений хвилюваннями і турботами про врожай. Вже стало доброю традицією у нашій громаді щорічно у листопаді відзначати професійне свято багаточисельного загону трударів полів і дбайливих господарів, людей, чия праця в усі часи була в пошані. І цей рік не став виключенням. Нажаль, в у мовах «червоної зони» ми не змогли створити справжнє свято і зібрати ветеранів сільського господарства, провідних аграріїв громади разом. Тому, 19 листопада представники влади Зноб-Новгородської селищної ради вітали окремо тих, хто розумом і руками, серцем і душею, щодня долучався до важливих аграрних справ.