Звернення селищного голови з нагоди Міжнародного дня людей з інвалідністю

Дата: 03.12.2021 08:18

Фото без описуЩорічно, 3 грудня світова спільнота відзначає Міжнародний день людей з інвалідністю.

Його проголошенням Генеральна Асамблея ООН засвідчила увагу до людей з особливими потребами та визнала піклування про них однією з визначальних рис цивілізованості кожної держави. Міжнародний день інвалідів об'єднує всіх, хто небайдужий до людей, які потребують підтримки і допомоги .

Наперекір долі, більшість людей з інвалідністю живе повноцінним життям - працює, займається спортом, бере участь в культурних і громадських заходах. Вони не вимагають до себе жалю. Для них не потрібне щось особливе, лише елементарне- можливість жити, жити серед людей, бути в суспільстві і відчувати себе людьми.

Незвичайна сила духу, цілеспрямованість, уміння досягати успіху в найскладніших умовах даної категорії людей - є прикладом для всіх нас.

В цей день, хочу побажати людям з інвалідністю витримки, оптимізму,  здоров'я, а також можливості реалізувати всі плани та задуми. І нехай світ буде привітний, милосердний і великодушний до вас не тільки в особливих випадках, а й повсякденно.

Зі щирістю і повагою голова

Зноб-Новгородської селищної ради

Петро ГОНЧАРОВ