Вітання очільника Зноб-Новгородської громади Петра Гончарова з Днем місцевого самоврядування

Дата: 07.12.2021 08:35

Фото без описуШановні колеги, працівники органів місцевого самоврядування, депутати! Прийміть щирі і сердечні вітання з нагоди державного свята – Дня місцевого самоврядування! Дійсно, це свято людей, яких обирає суспільство: людей активної життєвої позиції, лідерів громади, організаторів втілення в життя їх волі.

З нагоди свята, висловлюю всім вам вдячність за щоденну, сумлінну та результативну працю, високий професіоналізм, компетентність і відповідальність, активність у громадському житті.

Сердечно бажаю усім, хто працює на благо нашої територіальної громади, міцного здоров’я, достатку, благополуччя та родинного затишку. Нехай вас ніколи не залишає оптимізм, людяність, толерантність та гарний настрій, миру, злагоди та добра.

Щиро, голова Зноб-Новгородської

селищної ради Петро ГОНЧАРОВ