У Зноб-Новгородській громаді пройшли заходи до Дня Збройних Сил України

Дата: 08.12.2021 08:35

Фото без опису06 грудня в Україні відзначили День Збройних сил України – державне свято, дата для якого обрана не випадково, адже саме 06 грудня 1991 року Верховна Рада України ухвалила закон «Про Збройні Сили України».

З нагоди святкування  у закладах освіти і культури Зноб-Новгородської територіальної громади пройшли тематичні заходи.

На базі Зноб-Новгородського ОЗЗСО І-ІІІ ступенів та ДПТНЗ «Зноб-Новгородський ПАЛ» відбулися зустрічі з працівниками прикордонної служби віпс "Зноб-Новгородське" Під час заходів учні мали змогу поспілкуватися з військовими, розбирали та збирали зброю, приміряли бронежилети.

В бібліотеках-філіях КЗ «Зноб-Новгородська Публічна бібліотека» пройшли патріотичні години, були оформлені тематичні книжкові виставки та тематичні полиці.

У селі Голубівка, спільними зусиллями старости села Валентини Марунич, директора сільського будинку культури Майї Алієвої, бібліотекаря бібліотеки-філії Надії Прохоренко для місцевої молоді була підготовлена патріотично-розважальна програма - «Готуємося стати захисниками Вітчизни». Всі весело, змістовно та повчально провели час.

Ми ще раз низько вклоняємося захисникам та захисницям України, що оберігають спокій кожного українця!