Миколай відвідав нашу КАЗКУ!

Дата: 20.12.2021 15:46

Фото без описуЗима дуже багата на свята, і відкриває календар одне із найулюбленіших свят для малюків – День Святого Миколая.  Святий Миколай першим приходить до нас – зі святом милосердя та добра. Як же приємно дарувати, турбуватися про всіх, кого любиш. Діти  шалено люблять зимові свята. Вони з нетерпінням чекають їх настання, щоб зануритися в атмосферу чарівності, радості і веселощів.

Святого Миколая дочекалася і малеча Зноб-Новгородщини. Але, задля цього їм довелося багато танцювати, співати, розповідати віршики. І, недарма, бо Святий Миколай, почувши кожну дитину, прийшов аби розважити діток та розпитати про їх добрі вчинки протягом року, подарувати їм свої щедрі гостинці. Також, діти знайшли під подушкою солодощі від підприємців -  С. Барканова і В. Клецова.

Батьки вихованців щиро дякують всім за виявлену увагу до малюків, та бажають міцного здоров’я, миру, щастя, достатку, здійснення всіх найзаповітніших мрій!