Сумська область, Шосткинський район

Бустерна доза для всіх охочих.

Дата: 13.01.2022 11:23

Шановні мешканці громади!

У Зноб-Новгородській громаді почали вакцинацію бустерною та додатковою дозою вакцини проти коронавірусу.

Бустерна доза – це щеплення, яке вводять, щоб посилити ефективність вакцини, яка з часом зменшується. Отримати її можуть всі жителі віком від 18 років, незалежно від того, якою вакциною вони щепилися, через півроку після повної вакцинації. Про це розповіла головний лікар Зноб-Новгородської АЗПСМ Аліна Половинкіна.

«На сьогодні вже розпочалась вакцинація бустерною дозою, або її ще називають ревакцинальною дозою від COVID-19. Запроваджена ця бустерна доза, щоб досягти більшого посилення імунної відповіді, яка згасає з плином часу», – роз’яснила Аліна Вікторівна.

Щеплять під час бустерної дози жителів громади вакцинами: Phizer, Moderna, CoronaVac, AstraZeneka. І це не залежить від того, якою вакциною раніше людина вакцинувалася. Також під час кампанії боротьби з коронавірусною інфекцією розпочали додаткову вакцинацію, якою можуть скористатися люди з ослабленим імунітетом.

Подбайте про себе! Вакцинуйтеся! Будьте здорові! Бережіть себе!