Справжній вертеп прокотився Зноб-Новгородщиною!

Дата: 14.01.2022 14:31

В наших краях з кожним новим роком, ми почали звикати, що щедрівки - це свято малечі та підлітків, які завжди з таким захватом і безпосередністю виконують цю почесну місію, а дорослі з теплотою та милуванням слухають ці щирі побажання і щедро обдаровують

Проте, нам пощастило, що у нас є більш доросле покоління, яке так завзяте прагне зберегти прадавні традиції.

В переддень старого Нового Року Зноб-Новгородщиною ходив справжній вертеп з різдвяною зіркою, Маланкою і звичайно ж козою.. Вони так активно щедрували, співали пісні, танцювали, що поставили на ноги чи не все селище, а організаторами цього видовища виступили працівники культури Зноб-Новгородської селищної ради.

Ми дуже вдячні їм за веселі зимові свята, які завжди цікаві і дорослим, і дітям. Ще більш приємно і те, що національні українські традиції не тільки зберігаються за межами нашої громади, а й у «НАС ВДОМА» і мають продовження у молоді.