«Трагедія, історія, пам’ять»: в бібліотечних закладах було представлено ряд книжкових виставок

Дата: 28.01.2022 13:23

Фото без опису«Голокост, який привів до знищення однієї третини євреїв і незліченної кількості представників інших національностей, буде завжди слугувати всім людям пересторогою про небезпеки, які приховують у собі ненависть, фанатизм, расизм та упередження…» – про це говориться у Резолюції Генеральної асамблеї ООН № 60/7, яка була прийнята 1 листопада 2005 року. Саме цим документом визначено 27 січня як Міжнародний день пам’яті жертв Голокосту. В цей день весь світ вшановував пам’ять загиблих в роки Голокосту.

Бібліотечні заклади Зноб-Новгородської громади також приєдналися до вшанування цієї скорботної дати і провели цикл заходів «Трагедія, історія, пам’ять». Користувачі бібліотек мали можливість ознайомитися з літературою про страшні часи «нацистського терору», яка була представлена на книжкових виставках  та вшанувати світлу пам’ять мільйонів безневинно убитих людей. Адже сьогодні  ми, нове покоління, повинні берегти пам’ять про Голокост, формувати наш світогляд в умовах толерантності та належного ставлення до полікультурних, загальнолюдських цінностей, щоб більше ніколи у світі не повторилася ця жахлива трагедія в світовій історії.