На власному прикладі головний лікар Зноб-Новгородської громади ініціювала людей вакцинуватися бустерною дозою..

Дата: 29.01.2022 10:48

Сьогодні, 29 січня 2022 року гарну ініціативу вакцинації бустерною дозою показала головний лікар КНП «Зноб-Новгородська АЗПСМ» Аліна Половинкіна. Вона власним прикладом мотивує представників органів місцевого самоврядування, працівників охорони здоров’я, комунальних підприємств і взагалі, все населення громади до отримання бустерних доз.

«Я хочу, щоб всі зрозуміли важливість вакцинації саме бустерними дозами вакцини, оскільки з кожним місяцем кількість антитіл в організмі зменшується. Тому необхідно нагадати нашому організму,що це за вірус,ще раз стимулюючи імунну систему. Бустерними дозами можна досягнути максимальної опірності імунітету від захворювання на коронавірусну хворобу. Тому, я не тільки рекомендую, а й закликаю всіх хто пройшов повний курс вакцинації провести бустерну вакцинацію,але тільки через 6 міс від 2 дози. Бережіть себе і будьте здорові!», - зазначила Аліна Вікторівна.