…Народні пісні для України — все: і поезія, й історія, і батьківська могила. Пісні ці — народний літопис, живий яскравий, сповнений барв, істини, який розкриває все життя народу.

Дата: 02.02.2022 14:45

Фото без описуНаших зірок Зноб-Новгородської громади, навіть онлайн, оцінюють «на ура!»

Народний фольклорно-етнографічний ансамбль аутентичного співу "Деснянка", керівник Самоха Катерина Тихонівна с.Очкине, прийняв участь у дистанційному фестивалі "Марафон новорічних пісень, колядок та щедрівок 2022" та отримав дипломи лауреата 1 ступеня.

Своєю колядкою вони передали дух різдвяних свят. А ще, кожного разу, учасниці ансамблю несуть нашу національну культуру глядачеві на різноманітних фестивалях та конкурсах. Вітаємо їх з творчими здобутками у Новому році!