До інформації мешканців громади!

Дата: 08.02.2022 15:36

Фото без описуКожний громадянин України віком від 18 років, який має в мобільному додатку Порталу Дія сформований сертифікат, що підтверджує отримання повного курсу вакцинації від гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-Cov-2, може отримати одноразово 1000 гривень у безготівковій формі.

Якщо у Вас виникли проблеми з додатком «Дія» Ви можете звернутися до Зноб-Новгородської селищної ради (кабінет «Відділ фінансів, економічного розвитку та інвестицій». Обов’язково з дотриманням усих карантинних норм) і Вам допоможуть завантажити та установити застосунок «Дія», авторизуватися в ньому та оформити віртуальні картки для отримання грошей. Особлива увага приділяється літнім людям, адже вони мають змогу вже у 2022 році витратити їх на ліки.

Встановивши ці додатки, клієнти зможуть користуватися цифровими документами, отримувати державні послуги у декілька кліків, підписувати будь-які документи не виходячи з дому. Нагадуємо, що для отримання допомоги у Вас, обов’язково, повинні бути відкриті рахунки у будь-якому банку (картки).

«Дія» — держава в смартфоні. Держава, в центрі якої кожен з нас.