ЄДНАЙМОСЯ, АДЖЕ СМІЛИВІ ЗАВЖДИ МАЮТЬ ЩАСТЯ!
Сьогодні наша держава вперше відзначає нове свято - День єднання, затверджене Указом Президента України Володимира ЗЕЛЕНСЬКОГО.
Його метою є посилення консолідації українського суспільства, зміцнення його стійкості в умовах зростання гібридних загроз, інформаційно-пропагандистського, морально-психологічного тиску на суспільну свідомість.
Зноб-Новгородська селищна рада теж активно долучилась до загальнонаціонального свята.
Керівництвом та працівниками органів місцевого самоврядування організовано флешмоб єднання.
Тільки так, ми можемо зароджувати любов до рідних, близьких, до отчого дому, своєї землі, своєї України. Тільки так, ми відчуваємо, кохаємо, радіємо, віримо, надихаємось... Давайте вже відкинемо популістичні гасла, сумнівні суперечки, необгрунтовані звинувачення, сміховинні підозри та станемо єдині в стремлінні до миру в нашій державі! Це можна зробити! Це абсолютно реально!
ТО Ж ЄДНАЙМОСЯ, АДЖЕ СМІЛИВІ ЗАВЖДИ МАЮТЬ ЩАСТЯ