УВАГА!!!

Дата: 01.03.2022 11:32

Шановні мешканці! Нагадуємо Вам, задля більш ефективної оборони громади та безпеки її мешканців на території діє комендантська година з 18-00 до 6-00.

Що представляє собою комендантська година та її умови:

Це заборона перебувати в певний час доби та на певний час на вулицях та в громадських місцях населеного пункту. Виконання та контроль за цим покладається на комендантські патрулі.

Якщо людина в заборонений час – протягом комендантської години знаходиться на вулиці, то комендантський патруль має право затримати дану особу і перевірити в неї наявність документів.

В разі потреби патруль може оглядати речі, багаж, транспортні засоби, службові приміщення та житла затриманих осіб.

При навмисному опорі з боку затриманої особи патрулем може бути застосована фізична сила чи вогнепальна зброя.

При встановленні правових підстав порушення дана особа може бути затримана і доставлена до відповідного пункту перевірки для оформлення по факту порушення відповідних документів та можливого притягнення даної особи до юридичної відповідальності на підставі рішення відповідного органу.

Звертаємося до батьків! Просимо Вас з розумінням поставитися до комендантського часу і слідкувати щоб ваші діти вчасно поверталися додому. З 18-00 знаходитися на вулиці СУВОРО ЗАБОРОНЕНО.

БАТЬКИ, ЧИЇ ДІТИ ПОРУШУЮТЬ КОМЕНДАНТСЬКУ ГОДИНУ, БУДУТЬ ПИТЯГУВАТИСЯ ДО АДМІНІСРАТИВНОЇ ВІДПОВІДАЛЬНОСТІ.