До уваги жителів громади!

Дата: 02.03.2022 13:35

Шановні мешканці громади!

Фото без описуНагадуємо, що тривалість комендантської години на території Зноб-Новгородської громади залишається незмінною! Вона триває з 18-00 вечора до 6-00 ранку. У це час вихід з будинків, рух вулицями, дорогами населених пунктів для цивільного населення ЗАБОРОНЕНО.

Порушники будуть затримуватись на 72 години в порядку адмінарешту до з’ясування обставин. На час комендантської години обов’язково підтримувати режим світломаскування.

Підтримування правопорядку та чергування на час воєнного стану на території громади покладається на співробітників поліції та місцеву територіальну оборону.

Шановні мешканці громади, уникайте провокацій і підбурювань до порушення законодавства та встановлення порядку на час воєнного стану. Винні обов’язково будуть притягнуті до кримінальної відповідальності згідно Положення про воєнний стан.

Виконком Зноб-Новгородської селищної ради