Про забезпечення цінової стабільності на території селищної ради в умовах воєнного стану

Дата: 11.04.2022 13:48

Шановні громадяни нашої громади!

Фото без опису Доводимо до вашого відома, що на час воєнного стану проводиться часткова регулювання цін, а саме на товари першочергової необхідності: борошно пшеничне, макаронні вироби, батон, хліб, крупа гречана, крупа вівсяна, свинина, яловичина, птиця (тушки курячі), молоко, масло вершкове, сметана, яйця курячі, олія соняшникова, цукор кристалічний, капуста білокачанна, цибуля ріпчаста, буряк, морква, картопля, етанол (розчин 96%), нестероїдні протизапальні лікарські засоби вітчизняні, антибактеріальні лікарські засоби вітчизняні, бензин (марки А-92, А-95), дизельне пальне, газ скраплений для автомобілів.

У випадку виявлення порушень з боку підприємців повідомляти адміністрацію громади, або телефонуйте за номером +380968100822.

Нижче наведене вищезгадане розпорядження

Про забезпечення цінової стабільності на території  селищної ради в умовах воєнного стану

від 14.03.2021 року

Відповідно до статей 4, 8, 15, 17 Закону України «Про правовий режим воєнного стану», указів Президента України від 24 лютого 2022 року № 64/2022 «Про введення воєнного стану в Україні», від 24 лютого 2022 року № 68/2022 «Про створення військових адміністрацій», постанови Кабінету Міністрів України від 25 грудня 1996 р. № 1548 «Про встановлення повноважень органів виконавчої влади та виконавчих органів міських рад щодо регулювання цін (тарифів)», розпорядження голови Сумської обласної державної адміністрації – керівника обласної військової адміністрації від 12.03.2022 р. №88-ОД «Про забезпечення цінової стабільності» з метою забезпечення цінової стабільності в умовах воєнного стану для задоволення потреб населення товарами першої необхідності в достатній кількості за економічно обґрунтованими цінами:

1. Встановити на період дії воєнного стану граничний рівень торговельної надбавки для суб’єктів господарювання роздрібної торгівлі в розмірі не більше 10 відсотків до відпускної ціни постачальника на такі товари: борошно пшеничне, макаронні вироби, батон, хліб, крупа гречана, крупа вівсяна, свинина, яловичина, птиця (тушки курячі), молоко, масло вершкове, сметана, яйця курячі, олія соняшникова, цукор кристалічний, капуста білокачанна, цибуля ріпчаста, буряк, морква, картопля, етанол (розчин 96%), нестероїдні протизапальні лікарські засоби вітчизняні, антибактеріальні лікарські засоби вітчизняні, бензин (марки А-92, А-95), дизельне пальне, газ скраплений для автомобілів.

2. Забезпечити норми відпуску перелічених товарів в одні руки, виходячи з можливостей виконання постачальниками договірних зобов’язань, фактичних графіків поставок цих товарів, наявних товарних запасів та споживчого попиту.

3. Виконкому селищної ради разом із органами, що здійснюють на території громади заходи правового режиму воєнного стану, забезпечити постійний контроль за дотриманням суб’єктами господарювання роздрібної торгівлі встановленого граничного рівня торговельної надбавки. Створити робочу групу, щодо контролю за цінами на території Зноб-Новгородської селищної ради (Додаток 1). У разі виявлення порушень вживати заходів до притягнення суб’єктів господарювання та їх посадових осіб до відповідальності згідно з вимогами Закону України «Про правовий режим воєнного стану».

4. Забезпечити оприлюднення цього розпорядження у засобах масової інформації та соціальних мережах громади.

Коментарі:

Ваш коментар може бути першим :)