Щодо видачі продуктових наборів тривалого зберігання

Дата: 25.05.2022 14:03

З 12 травня у Зноб-Новгородській територіальній громаді розпочалася видача продуктових наборів тривалого зберігання.

Видача відбувається відповідно до Урядової постанови від 20 березня 2022 року № 328 «Деякі питання забезпечення населення продовольчими товарами тривалого зберігання та санітарно-гігієнічними товарами в умовах воєнного стану» та розпорядження голови Сумської обласної військової адміністрації від 19 квітня 2022 року № 125-ОД.

Ці продуктові набори видаються населенню разово для формування місячного запасу з подальшим використанням у період особливого стану. Хоча, звісно, ніхто не забороняє використовувати ці продукти на власний розсуд.

Першочергово отримують такі пільгові категорії громадян:

- внутрішньо переміщені особи, які з 24 лютого переїхали до Зноб-Новгородської ТГ та перебувають на обліку у відділі соцзахисту населення;

- особи з інвалідністю;

- особи 80+;

- особи, які обслуговуються КЗ "Зноб-Новгородський центр надання соціальних послуг".

Звертаємо увагу, що видача проводиться тільки на підставі оригіналів документів:

паспорта; реєстраційного номеру облікової картки платника податків (коду);

документів, які підтверджують статус особи (відповідні посвідчення, довідки, рішення суду, свідоцтво про народження дитини тощо).

Якщо особа має декілька статусів, то продовольчий набір буде надано лише по одному із них.

Дякуємо за підтримку Сумській обласній військовій адміністрації та Шосткинській районній військовій адміністрації

Все буде Україна!