"Захист дитини у цілому світі – місія честі, любові й добра"

Дата: 01.06.2022 14:40

Дитинство-це те, з чого починається життя кожної людини і саме цьому присвячений день 1 червня. Цей день покликаний захистити малюків від насильства, голоду, неможливості здобути освіту та медичну допомогу, а також інших проблем та бід, з якими стикаються діти у багатьох країнах світу. Нажаль, сьогодні  наші діти пізнали ще одну велику біду - війну, яку у нашій країні розв'язала Росія.

Але, незважаючи на все, поза увагою громадськості  не залишились діти громади, які з певних причин залишились без батьківського піклування. Представники служби у справах дітей та сектору з питань соціального захисту населення Зноб-Новгородської селищної ради відвідали сім’ї опікунів та прийомних батьків, на вихованні у яких перебувають діти-сироти та діти, позбавлені батьківського піклування. Дітям та їхнім законним представникам вручені подяки і солодкі подарунки від селищного голови Петра Гончарова, проведено бесіди, обстежено умови проживання.

Дорогі хлопчики та дівчатка, ще раз прийміть найщиріші привітання від нас, дорослих. Нехай у вашому житті ніколи не буде розчарувань. Міцного здоров'я вам, успіхів у навчанні, а головне – МИРНОГО НЕБА НАД ГОЛОВОЮ!.