Вперше за час війни на рівні району відбувся турнір з футболу

Дата: 07.07.2022 13:27

Фото без опису

За ініціативи та дієвої підтримки Новгород-Сіверської районної військової адміністрації цими вихідними на міському стадіоні у Новгород-Сіверському вперше за час війни відбувся турнір з футболу на підтримку Збройних Сил України - грали на кубок «Північна фортеця». Зібралися команди з Холмів, Семенівки, Очкіно та Новгород-Сіверського.

Такі футбольні турніри відтепер проводитимуться частіше, бо це можливість зарядитися енергією, позитивом та відволіктися на улюблені речі, які були в нашому житті до війни.

Тільки через змагання гартується сила спортсмена. Тільки через нашу згуртованість та готовність до відсічі агресора гартується наша майбутня перемога. І нам потрібно бути активними, аби світ бачив, що ми не здаємося, ми продовжуємо жити та боротися при будь-яких обставинах. Наразі треба займатися тим, що робить нас сильними для нашої перемоги.

В результаті змагань1 місце посіла команда Холмів, 2 місце вибороли гравці Очкіно, ФК "Новгород-Сіверський" отримала 3 місце.

Команди було нагороджено кубками, грамотами та заохочувальними призами.

Будемо і надалі підтримувати наших захисників! Разом до Перемоги!