До уваги жителів громади!

Дата: 18.07.2022 15:01

Фото без описуШановні мешканці громади! Доводимо до вашого відома, що у зв’язку з підлим воєнним нападом росії на Україну буде проводитися здійснення заходів дерусифікації та позбавлення наслідків колоніального минулого, як на території всієї України так і на території нашої громади.

Мета цієї роботи - позбутися назв, пов’язаних з історією росії, російської імперії, а також залишків назв, пов’язаних з комуністичною ідеологією, історією СРСР, які з різних причин не були змінені під час декомунізації.

Ми пропонуємо всім жителям ТГ приєднатися до цієї благодійної справи і внести свої пропозиції щодо перейменування населених пунктів, підприємств, установ, вулиць, провулків, інших об’єктів топоніміки населених пунктів, підприємств, установ, організацій найменованих на честь подій діячів історії та культури російської федерації, населених пунктів, адміністративно-територіальних одиниць держави-агресора, які викривлюють історію України, використовуються російськими пропагандистами в інформаційному просторі з метою дискредитації України, а також демонтажу пам’ятників, пам’ятних знаків на вшанування цих подій та осіб.

Кожен з вас може взяти у цьому процесі активну участь у передбачених законодавством межах і звернутися з пропозицією до Зноб-Новгородської селищної ради у письмовій або усній формі.